آیلتس

ielts2

آزمون حرفه ای IELTS


تعریف:
سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (خلاصه: آیلتس) مهارت زبانی افرادی را می سنجد که برای تحصیل یا کار تمایل به رفتن به کشوری را دارند که از زبان انگلیسی برای ارتباط برقرار کردن استفاده میکنند.
انواع آزمون IELTS:
آزمون آیلتس در دو نوع در دسترس است:

۱٫ آکادمیک – برای کسانی که برای ادامه تحصیل در مقاطع آموزشهای تکمیلی (کارشناسی ارشد . دکتری) خود را آماده می کنند.
۲٫ جنرال – برای مهاجران استرالیا، کانادا و انگلستان یا افرادی که برای تحصیلات دبیرستان، برنامه های آموزشی و تجربه کاری در محیطی به زبان انگلیسی، ارائه درخواست می کنند. هر دو نوعِ آزمون، ارزیابی دقیق و قابل قبولی از چهار مهارت (شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتاری) ارائه میدهد.

از سوی دیگر، این آزمون برای ادامه تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) تمامی رشته ها مورد پذیرش دانشگاههای داخل کشور نیز می باشد. همچنین کلیه شرکتها، ادارات و موسساتی که به نحوی نیازمند سنجش سطح زبانی کارکنان خود باشند، نتیجه بدست آمده در این آزمون را پذیرا هستند.
موسسه آموزش زبان های خارجی کیش ایر، شعبه بابل، با بهره مندی از اساتیدی که بالغ بر ۱۸ سال تجربه تدریس IELTS را دارند افتخار دارد که این کلاسها را به طریق کاملا حرفه ای همراه با برگزاری آزمونهای شبیه سازی شده (Mock Exam) و با بهره گیری از سر فصل منسجم دانشگاههای معتبری که پیشگام آموزش IELTS در سراسر جهان هستند از ابتدای سطح متوسطه (پایان A2) تا سطح پیشرفته (C1) در اختیار متقاضیان قرار دهد.

موسسه کیش ایر بابل از سیستمهای آموزشی استاندارد که توسط نهادهای برگزار کننده آزمون ، IDP استرالیا و Cambridge انگلستان، طراحی شده است برای برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون IELTS استفاده می نماید و از سیلابس مدون و منظم ترمی برخوردار است.

 مفتخریم که  از سال ۱۳۸۰ پیشگام برگزاری کلاسهای آمادگی IELTS در سطح شهرستان بوده ایم و تا کنون دانش آموختگان زیادی را برای این شرکت در این آزمون آماده نموده ایم.