آیلتس و تقویم ترمی کلاس ها

ielts

.

.

.

اهداف دوره های آیلتس موسسه کیش ایر

هدف اصلی دوره های آموزش آیلتس در دپارتمان آزمون های حرفه ای موسسه کیش ایر، آشنایی و آماده‌سازی متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس در بازه زمانی مناسب است، به طوری‌که متقاضیانی که از سطح مقدماتی دانش زبان انگلیسی برخوردار باشند بتواند طی مدتی معین خود را به نمره مورد نظر برساند.

مخاطبین کلاس های آموزش IELTS عمدتا متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از ایران، مهاجرت‌کنندگان به کشورهای انگلیسی زبان، داوطلبان شرکت در آزمون دکترای داخل کشور و متخصصان رشته‌های مختلف که قصد دارند در دوره‌های تخصصی بین‌المللی در خارج از ایران شرکت کنند، هستند.

از این رو آندسته از متقاضیانی که برای اهداف تحصیلی نیاز به شرکت در آزمون آیلتس دارند می بایست در آزمون Academic Module و آن گروه از متقاضیان که قصد مهاجرت و اقامت در سایر کشورها دارند، باید در آزمون General Training Module شرکت نمایند.

معرفی دوره های آمادگی آزمون آیلتس

کلاسهای IELTS در کیش ایر از سطح مقدماتی آغاز می شود و در طی ۴ ترم با بهره گیری از کتابهای Mindset و سایر کتب مکمل برای تقویت دانش و مهارتهای Reading & Listening متقاضیان را برای نمره ۷ و بالاتر آماده می سازد. هر ترم دوره های آماده سازی آزمون IELTS سه ماه و به مدت ۴۰ جلسه که طول هر جلسه ۹۰ دقیقه است برگزار می شود. در کلیه جلسات هر ترم مدرس و زبان آموزان بر افزایش دانش زبانی، از جمله ارتقاء دامنه لغات، یادگیری مباحث گرامری از ساده تا پیشرفته، خواندن متون و بررسی آنها و مهارتهای مورد نیاز برای شرکت در آزمون آیلتس تاکید و تمرین می نمایند.مشخصات دوره ها و کتابهای درسی به شرح زیر است:

IELTS 101

این سطح مختص زبان آموزانی است که سطح مقدماتی یادگیری زبان انگلیسی را به اتمام رسانده اند. اولین سطح کلاسهای آمادگی آزمون IELTS از کتاب Mindset Foundation بهره میگیرد که در واقع هدف آن آشنا نمودن زبان آموزان با مبانی آزمون و آموزش مقدمات زبان انگلیسی است که راه را برای مباحث جدی تر در ترمهای بعدی هموار سازد.

IELTS 102

در دومین سطح از دوره آمادگی آزمون IELTS از کتاب Mindset Student’s Book 1 استفاده میکنیم که با تمرکز بر هر ۴ مهارت، زبان آموزان را برای نمره ۵٫۵ آماده می سازد. از این سطح زبان آموزان با استفاده از کتابهای کمک آموزشی دانش واژگان و مهارتهای Reading & Listening خود را نیز ارتقاء خواهند داد.

IELTS 103

کتاب Mindset Student’s Book 2 در این سطح تدریس می شود و زبان آموزان را برای Band Score 6.5 آماده می سازد. برای آموختن کاربرد لغتهای آکادمیک که در مهارت Speaking و Writing پر کاربرد هستند از کتابهای تکمیلی بهره می برند.

IELTS 104

این آخرین سطح از کلاسهای آمادگی آزمون آیلتس در موسسه کیش ایر است که در آن کتاب Mindset Student’s Book 3 تدریس شده و زبان آموزان را برای نمره ۷٫۵ و بالاتر آماده می کند. در این دوره علاوه بر کتاب اصلی، زبان آموزان روی نمونه تستهای استاندارد آیلتس نیز کار کرده تا بتوانند مهارتهای چهارگانه خود را تقویت کنند و در کلاس به رفع اشکال بپردازند.

آزمونهای شبیه سازی شده IELTS کیش ایر (Mock IELTS Exam)

جهت آماده سازی هر چه بیشتر زبان آمورزان آیلتس موسسه، ماهانه یک آزمون آزمایشی که دقیقاً شرایط آزمون واقعی را شبیه سازی می کند برگزار می کنیم. موسسه کیش ایراز سال ۱۳۹۶ با دسترسی به بانک آزمونهای آزمایشی IELTS و همکاری با اساتیدی که در برگزاری آزمون مصاحبه و تصحیح تسک های رایتینگ با در نظر گرفتن معیارهای استاندارد مورد تائید آزمون آیلتس، آموزش دیده اند و مهارت دارند این گونه آزمون ها را برگزار نموده است.