بزرگسالان

آموزش زبان انگلیسی عمومی بزرگسالان

در دنیای امروز که بهره مندی از ابزار ارتباط الکترونیک، سهولت در مسافرت، امکان دسترسی به مراکز آموزش عالی برای ارتقاء سطح دانشجویان و متخصصان کشور امکان پذیر شده است، توانمند سازی افراد در برقراری ارتباط موثر با شهروندان این دهکده جهانی ضروری است. به همین منظور و در روزگاری که بزرگترین دغدغه صرفه جویی در وقت و استفاده بهینه از آن است، سیستم آموزشی زبان های خارجی کیش ایر، با بهره گیری از رویکرد ارتباطی همواره می کوشد در کوتاه ترین زمان ممکن و با در نظر گرفتن نیاز زبان آموزان مختلف به آموزش ایشان بپردازد.

در این رویکرد آنچه اهمیت پیدا میکند ایجاد ارتباط کلامی و نوشتاری با سخنگویان زبان های دیگر است. در این راستا، روش های سنتی از قبیل تمرکز بیش از حد بر دستور زبان، آموزش واژگان دور از ذهن که تواتر زیادی در زبان نوین ندارد و تلاش بر حفظ کردن مواد آموزشی که نقش زیادی در تولید محتوای زبانی بازی نمی کند کارایی چندانی ندارد.

از اینرو، سیستم آموزشی کیش ایر از ابتدا بر تئوری “یادگیری ادراکی” (Cognitive Learning) تمرکز میکند که دستور و واژگان را صرفا به عنوان مولفه هایی برای کسب مهارتهای چهارگانه گفتن، شنیدن، نوشتن و خواندن می شناسد. در این رویکرد، زبان آموزان از همان ابتدا هر چهار مهارت زبانی را فرا می گیرند و تلاش بر آن است که آنچه آموزش داده می شود در محیطی واقعی به تمرین گذاشته شود تا کارکرد زبانی هر مهارت آموخته شود.

بنابراین، می توان گفت که زبان آموزان در این گونه رویکرد ، می آموزند که مفاهیم مورد نظر خود را بدون کپی برداری از الگوهای حفظ شده که بعضاً در موقعیتهای متفاوت معانی بی ربطی را ایفاد می نماید، با در نظر گرفتن کارکردهای فرهنگی زبان و به صورت اوریجینال بیان نمایند.

از دیگر ویژگی های سیستم آموزش زبان انگلیسی کیش ایر آشنا نمودن زبان آموزان با متون خواندن و شنیداری است که در آزمون های استاندارد از قبیل IELTS مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین زبان آموزانی که دوره های KAC موسسه کیش ایر را می آموزند در مقایسه با موسساتی که همچنان از متون بومی شده و سنتی استفاده می کنند، در آزمونهای حرفه ای  عملکرد بهتری از خود نشان داده اند. 

دوره های آموزشی:

این دوره ها بصورت ترم های دو ماه و نیم (۲۱ جلسه ۹۰ دقیقه ای) با بهره گیری از سیستم انحصاری KAC که توسط انتشارات McMillan تهیه و تنظیم شده است برگزار می شود که متقاضیان با شرکت در آزمون تعین سطح در سطوح مناسب خود قرار می گیرند. این دوره آموزشی از ۱۸ ترم برخوردار است.