درباره ما

۲۰۲۰۰۵۲۵_۰۹۵۶۲۵

موسسه آموزش زبانهای خارجی صبا ( نماینده رسمی کيش‌اير تهران در بابل) اين افتخار را دارد که دوره‌هاي آموزشي زبان‌هاي خارجي از جمله انگليسي در تمام گروه‌هاي سني (کودکان، نوچوانان و بزرگسالان)  و نيز دوره‌هاي آمادگي آزمون آیلتس را با کيفيت بالا و تضمين کیفیت آموزش ارائه دهد.

اساتيد مجرب و با انگيزه، توجه خاص به سيستم آموزشي، امکانات، محيط آموزشي و رويكرد علمي و كارشناسانه به آموزش، از جمله مواردي است که موسسه زبانهای خارجی صبا را از ديگر مؤسسات متمايز مي‌کند. این موسسه ديدگاه سنتي به آموزش زبان را که بر یادگیری حجم انبوهی از لغات و قوانین دستوری استوار است  کنار گذاشته و آموزش را بر پايه‌ي جدیدترین متدهای آموزشي میتنی بر رویکرد ارتباطی  (Communicative Approach)  بنا نهاده است.

با توجه به فضاي رقابتي موجود در بازار آموزش زبان، موسسه آموزش زبانهای خارجی کيش‌اير هدف اصلي خود را بر کاهش زمان و ارائه‌ي محتواي کاربردي بنا نهاده است؛ از اين رو براي اولين بار در کشور، ساختار و سازمان فکري نويني را تدوين نموده‌ايم تا بر اساس آن و با کتابهایی که منحصراً در احتیار داریم، زبان‌آموزان بتوانند با کم‌ترين دغدغه و نگراني و نيز صرف کم‌ترين هزينه توانمندي‌هاي ارتباطي خود را در حوزه‌ي زبان، گسترش داده و از اين مهارت ارزشمند در پيشبرد اهداف آموزشي و حرفه‌اي خود بهره ببرند.

در موسسه کیش ایر بابل، آموزش زبان به صورت تعاملي و چند جانبه با تمرکز بر توانمندي‌هاي چهارگانه مورد نياز:   Listening, Speaking, Reading, Writing  به همراه تقويت گرامر، لغت و تلفظ صحيح جهت پيشبرد اهداف گوناگون مورد توجه قرار مي‌گيرد، موسسه آموزش زبانهای خارجی کیش ایر از آخرين روش‌هاي آموزشي و معتبرترين اساتيد و مدرسين زبان براي اين مهم بهره جسته است.

مدیریت موسسه صبا (نماینگی کیش ایر در بابل) با بیش از ۲۵ سال سابقه آموزشی و اجرایی در موسسات و ارگانهای دولتی و غیر دولتی کوشیده است تجربیات موفق سازمانهای آموزشی داخل و خارج کشور را در هم آمیخته و با موشکافی در تجارب ناموفق واحدهای آموزشی کشور بتواند بهترین کار آرایی را در اختیار زبان آموزان عزیز شهذستان بابل و استان مازندران قرار دهد.

با شروع بیماری کرونا و پیشروی آن به سمت یک اپیدمی کشوری، مدیریت و تیم فنی این موسسه که از سالها قبل زیر ساختهای برگزاری کلاسهای آنلاین را مهیا کرده بودند و در بخش کلاسهای آمادگی آیلتس تا حدی از آن بهره برده بودند، آموزش آنلاین را در دستور کار خود قرار دادند و تنها با یک وقفه کوتاه در بهمن ۱۳۹۸ کلیه آموزشهای دپارتمانهای مختلف زبان انگلیسی و غیر انگلیسی را در بستر آنلاین اجرا نمودند که به اذعان مدرسان و زبان آموزان از موفقیت بسیار چشمگیر و شایان توجهی برخوردار بود.