زبان بازرگانی

Training-Seminar-Q1_20201

مکالمه بازرگانی Business English Course (BEC)

 

معارفه، کار، عقد قرار داد بین المللی، مشکلات در محل کار، مسافرتهای کاری، غذا و تفریحات، خرید و فروش، مردم، تبلیغات، شرکتها، ارتباطات، فرهنگها، مشاغل، ایده های نوین، فشار کاری، مشاغل جدید، بازاریابی، مدیریت، تنش، محصولات، برند، تغییرات، سازمانها، پول، منابع انسانی، بازراهای بین الملل، اخلاقیات، رهبری، رقابت، بازاریابی بین المللی، برقراری ارتباط، موفقیت، ریسک پذیری، کار تیمی، افزایش نقدینگی، مدیریت بحران، تاثیر گذاری بر مخاطب، آموزش، استخدام، بودجه ریزی، استراتژی، مشاوره، تجارت آنلاین و مدیریت پروژه و …

امروزه تسلط به زبان انگلیسی و زبان بازرگانی برای مدیران عامل شرکت ها و سازمان ها، مدیران بازاریابی و فروش و … ضرورتی انکار ناپذیر است ،چرا که تعامل تجاری و بازرگانی با سایر کشورها نیازمند دانستن زبان انگلیسی است. در دوره های مکالمه بازرگانی، تمام موقعیت های ممکن در زمینه تعاملات تجاری آموزش داده می شود.

 دوره دو سال و نیمه مکالمه بازرگانی , زبان بازرگانی کسب و کار یا به عبارتی Business English مشتمل بر ۳۲۰ ساعت آموزشی میباشد که در طول دوره، ۵ کتاب از سری کتابهای Market Leader که منبع آزمون بین المللی کمبریج است از انتشارات Pearson تدریس میشود.

دوره مکالمه بازرگانی (BEC) در واقع با هدف آشنایی زبان آموزان شاغل و یا جویای کار در هر حوزه ای با اصطلاحات و واژه های کاری طراحی شده و در طول دوره فرد با مهارت های نوشتاری شامل ایمیل نگاری، نامه نگاری، اصطلاحات بازرگانی و بازاریابی، گزارش نویسی رسمی و غیر رسمی و مکالمات رسمی و غیر رسمی نیز آشنا میشود.

تمامی Reading های کتاب نیز با همکاری روزنامه اقتصادی فایننشال تایمز (Financial Times ) انتخاب شده بدین معنی که زبان آموز در مهارت خواندن نیز با مطالب روز تجارت جهانی در تماس و ارتباط است.
در پایان دوره مکالمه بازرگانی , زبان آموزان میتوانند در آزمون B.E.C که توسط دانگاه کمبریج برگزار میشود و موسسه گفتگو (مرکز همکار موسسه کیش ایر) سنتر برگزاری این آزمون میباشد شرکت کنند و مدرک بین المللی Business English را دریافت کنند.