مکاتبات بازرگانی

smart-working

مکاتبات بازرگانی به زبان انگلیسی (Business Writing Course)

در دوره BWC ما به مباحث زیر می پردازیم:
هر یک از این مباحث از دیدگاه تجارت آموزش داده میشود.

 به عنوان مثال در مبحث معارفه یا Introduction بجای اینکه به دانشپذیران روشهای معارفه اعم از نام، نام خانوادگی، شغل، محل زندگی و… را آموزش دهیم، به ایشان آموزش میدهیم که در یک مکاتبه بازرگانی چگونه خود را معرفی کنند، کارت ویزیت را با چه اصولی طراحی و تنظیم کنند، چه اطلاعاتی بر روی کارت ویزیت چاپ شود و در یک مکاتبه بازرگانی که برای اولین بار اتفاق می افتد، چه مطالبی در موضوعات گوناگون مطرشود.این اصول که به ظاهر ساده مینماید در برقراری ارتباطات بازرگانی بسیار موثر است.

 دوره مکاتبات بازرگانی , در واقع با هدف آشنایی زبان آموزان که عمدتا مدیران شرکتها و مدیران ارشد و کارکنان بخشهای فروش و بازاریابی هستند، به گونه ای طراحی شده است که نیازهای ایشان را در زمینه مکاتبات تجاری (Commercial Correspondence) از قبیل جلسات زسمی و نحوه مکالمات و روند نشست های رسمی، مهارت مکاتبات بازرگانی شامل انجام سفارشات، گزارش تحویل بار و یا نقص کالا و یا عودت، نحوه بستن قراردادهای بین المللی مرتفع نماید.

 در دوره مکاتبات بازرگانی( BWC ) فرهنگ تجارت نیز آموزش داده می شود. به عنوان مثال: آموزشهایی از فرهنگ کشورهایی که ایران با آنها تجارت انجام می دهد.

 درقسمت (Business Briefing ) و Case Study) نکات و لغات و ساختارهای مرتبط به صورت کاربردی آموزش داده میشود.

 در پایان دوره، زبان آموزان می توانند در آزمون B.E.C که توسط دانشگاه کمبریج برگزار میشود  شرکت کنند و مدرک بین المللی Business English را دریافت کنند، این مدرک Life Time بوده و مانند مدارک IELTS یا TOEFL دارای ۲سال اعتبار نیست، بلکه دارای اعتبار دائمی است و در داخل و خارج از ایران مدرکی معتبر میباشد.

مخاطبان دورهای مکالمه و مکاتبات بازرگانی مدیران ادارات و شرکت‌های دولتی و یا خصوصی فعال در امور بازرگانی، مسئولان و کارمندان امور قراردادها، استخدام، مالی، خرید و فروش شرکت‌های طرف همکاری با سازمان‌ها و یا شرکت‌های خارجی، دانشجویان رشته‌ی زبان با گرایش ترجمه و یا بازرگانی ، با حداقل سطح زبان انگلیسی عمومی مقدماتی (Elementary) هستند.